SIPPU

Компанія SIP Панель Україна (SIPPU) заснована в 2010 році. З моменту заснування ми виробляємо та реалізуємо сендвіч панелі для будівництва сіп будинків.

Компанія постійно розширює дилерську мережу. Ми пропонуємо вигідні умови для співпраці будівельним компаніям, конструкторськими бюро і монтажним бригадам.
За час діяльності SIPPU провела чимало експериментів для поліпшення якості продукції та оптимізації виробничих процесів. У результаті за останній рік ми значно розширили клієнтську базу і поліпшили якість обслуговування. В цьому році компанія вибрала в якості основного пріоритету вихід на міжнародні ринки і проведення заходів для сертифікації продукції, що випускається.

Наші фахівці постійно працюють над розширенням функціональності засобів комунікації з кінцевим споживачем, що має поліпшити інформованість майбутніх користувачів сип будинків і в кінцевому підсумку посилити інтенсивність впровадження технології будівництва сип будинків в Україні.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ІННОВАЦІЇ ТА РОЗВИТОК

У нас низькі ціни на продукцію завдяки прямим поставкам матеріалів від виробників і наявності складу.

Напівавтоматична лінія дозволяє виробляти великі обсяги продукції в найкоротші терміни.

Ми даємо гарантію на нашу продукцію і оперативно замінюємо виявлений брак на якісний виріб.

Пропонуємо істотні знижки при замовленні великих обсягів продукції.

Компанія активно бере участь в державних програмах підвищення енергоефективності житла.

У нас максимальна відкритість перед замовником за видатками та найчесніші ціни.

Наші фахівці постійно інформують замовника про етапи виконання замовлення.

Приватних забудовників ми навчаємо і консультуємо по сіп технології для самостійного збирання сіп будинку.

Запрошуємо відвідати наше підприємство

Виробництво розміщено в с. Шкарівка, Київська область біля м Біла Церква 2км до одеської траси.

Для виготовлення сендвіч панелі та СІП-блоків компанія використовує вологостійкі листи OSB з правильною геометрією від фірми EGGER, а також пінополістирол з високою щільністю, що сприяє хорошій теплоізоляції, міцності і довговічності сендвіч панелі в майбутніх умовах експлуатації.

Персонал нашої компанії ретельно стежить щоб сендвіч панелі мали відхилення не більше допустимих і мали рівну поверхню без зміщення шарів. У нашому виробництві повністю контролюються всі процеси надходження якісної сировини, виготовлення сендвіч панелей і мінімізується ймовірність появи браку.

Для нанесення клею в нашому виробництві використовується спеціально обладнана лінія, завдяки якій клей наноситься рівномірно на поверхні компонентів СІП-панелі в автоматичному режимі. На вже на нанесений клей система розпорошує воду, що необхідно для якісного склеювання поверхонь згідно з технічними умовами виробництва сендвіч панелей.

Потім заготовка майбутньої сендвіч панелі відправляється під пневматичний  прес, який притискає заготовки сендвіч панелей рівномірно по всій площині, що після повного висихання клею гарантує відсутність спучування і увігнутості.

Наявність спеціальної виробничої лінії, дозволяє нашому виробництву в стислі терміни випускати величезний обсяг продукції, не втрачаючи при цьому в якості.

Готові сендвіч панелі та СІП-блоки зберігаються в критому складі. Таким чином, панелі не піддаються впливу вологи і зберігають свої будівельні властивості.

Більше про СІП панелі

Наша інновація - SIP блок

Безсумнівно, сендвіч панелі зарекомендували себе як надійний, якісний, та вигідний матеріал для будівництва. Але ми раді запропонувати до вашої уваги удосконалений продукт – SIP-блок, за допомогою якого зведення дому вашої мрії стане ще простішим, та зручнішим!

Ознайомитися з технологією

Дізнайтесь вартість Вашого домкомплекту

Скористайтесь нашим калькулятором, або замовте прорахунок