В нашому калькуляторі SIP-домокомплекту ви можете прорахувати приблизну кількість матеріалів для його виготовлення.
Оскільки кожне замовлення має свої особливості, вартість всього проєкту, та терміни його виконання обговорюються в індивідуальному порядку.

Знаючи кількість необхідного матеріалу, Ви можете ознайомитися з його вартістю на сторінці з нашим прейскурантом, а також безпосередньо з товаром в онлайн-магазині.

Орієнтовна вартість домокомплекту (розрахунок по загальній площі будинку):

  • для господарчих будівель стіни із сендвіч панелей – до 45 $ за м. кв.
  • для господарчих будівель стіни та стеля із сендвіч панелей – 50-70 $ за м. кв.
  • для житлових приміщень стіни, підлога та дах із сендвіч панелей – 90-100 $ за м. кв.
  • для житлових приміщень стіни, підлога, дах, міжповерхове перекриття та міжкімнатні перегородки із сендвіч панелей – 105-115 $ за м. кв.
  • для житлових приміщень стіни, підлога, дах, міжповерхове перекриття та міжкімнатні перегородки із магнезитових сендвіч панелей – 160-200 $ за м. кв.
  • для житлових приміщень стіни, підлога, дах, міжповерхове перекриття та міжкімнатні перегородки із сендвіч панелей ЦСП – 200-300 $ за м. кв.
  • для стін зазвичай використовують сендвіч панелі товщиною – 160, 172, 174 мм, для перекриттів та даху – 200, 220, 224 мм, для термовставок – 100, 140, 180 мм.

Запрошуємо відвідати наше підприємство

Виробництво розміщено в с. Шкарівка, Київська область біля м Біла Церква 2км до одеської траси.

Наша інновація - SIP блок

Безсумнівно, сендвіч панелі зарекомендували себе як надійний, якісний, та вигідний матеріал для будівництва. Але ми раді запропонувати до вашої уваги удосконалений продукт – SIP-блок, за допомогою якого зведення дому вашої мрії стане ще простішим, та зручнішим!

Ознайомитися з технологією

Дізнайтесь вартість Вашого домкомплекту

Скористайтесь нашим калькулятором, або замовте прорахунок