Що таке СІП панель в двох словах?

СІП чи SIP – це сучасна універсальна будівельна система, в якій один матеріал, СІП панелі (блоки) може використовуватися для зведення відразу теплих, рівних стін, крівлі, та перекриттів. Це найзручніше рішення на даний момент, яке підходить для всіх верств населення.

Наскільки швидко зводиться СІП-дім?

Сама технологія не є довгобудом, як інші типи забудівництва, але терміни залежать від багатьох факторів, головним з яких – складність проєкту. Середній час на зведення споруждення з СІП панелей 150м² – близько 4-6 тижнів.

Що значить "енергоефективний дім" ?

Це значить, що будівля довше зберігає тепло зимою, а прохолоду – влітку. Ще простіше: Ви будете платити набагато меньше, ніж зараз.

Чи потрібно утеплювати будинок зовні?

Утеплювач вмонтований в саму панель, тому в додатковому утепленні зовні немає ніякої необхідності.

Як швидко прогрівається такий дім взимку?

На прогрів будинку 150м² не лютою зимою ( до  -17град) знадобиться до 30хв часу. Що стосується витрат на опалення, то для дому з СІП достатньо 3 кВТ в місяць.

Чи обов'язкого робити зовнішню обробку?

Найпростіший спосіб це перевірити – поставити шматок СІП-плити під відкрите небо на рік. В результаті впливу непогоди, снігу, дощу і тд, плита не пострадждає, вона тільки незначно вицвіте. Те ж саме і з зовнішніми стінами, з однією лиш відмінністю – вони під дахом. Тому, по великому рахунку, це лише косметичне питання! Звичайно, оброблений фасад частіше за все – виглядає краще, але іноді можна просто обробити ОСП захистною пропиткою.

Кажуть що СІП-дім, це як термос, і жити в ньому неможливо!

Це не так. Відповімо на питання: якщо повністю закрити традиційний дім з бруса, чи цегли надовго, що буде? Правильно, дихати там буде важко, буде сирість та пліснява. Будь-який дім необхідно провітрювати, та продумати вентиляцію. Просто СІП-дім необхідно провітрювати частіше, оскільки він дійсно герметичний, в стінах і отворах немає щілин! Якщо вам лінь провітрювати приміщення, то можно встановити систему вентиляції, яка буде робити це за Вас.

Запрошуємо відвідати наше підприємство

Виробництво розміщено в с. Шкарівка, Київська область біля м Біла Церква 2км до одеської траси.

Наша інновація - SIP блок

Безсумнівно, сендвіч панелі зарекомендували себе як надійний, якісний, та вигідний матеріал для будівництва. Але ми раді запропонувати до вашої уваги удосконалений продукт – SIP-блок, за допомогою якого зведення дому вашої мрії стане ще простішим, та зручнішим!

Ознайомитися з технологією

Дізнайтесь вартість Вашого домкомплекту

Скористайтесь нашим калькулятором, або замовте прорахунок