Компанія Sip Panel Ukraine – найбільший постачальник СІП панелей та СІП-блоків в Україні. Ми пропонуємо своїм партнерам якісне обслуговування, лояльні умови та взаємовигідну співпрацю. Надаємо підтримку та супровід на усіх етапах: від консультативної допомоги у виборі товарів, до доставки безпосередньо на вашу адресу.

Інформаційна підтримка

Наші фахівці мають багатий досвід у сфері будівельних матеріалів, а саме у сфері СІП панелей. Ми допоможемо в підборі продукції під конкретний проект.

Якість

Весь асортимент продукції, що реалізується, забезпечений комплектом дозвільних сертифікатів відповідно до законодавства України.

Доставка

Наша компанія передбачає як самовивіз продукції, так і оперативну доставку до складу партнера в обумовленні терміни.

Як стати партнером?

Ми готові розглянути будь-яку пропозицію на взаємовигідних умовах

Направте свою комерційну пропозицію до нашого менеджера будь-яким зручним способом: на пошту sipbc2016@gmail.com; за номером телефону, який зазначений на сторінці контактів. Або скористуйтеся формою нижче:


  Запрошуємо відвідати наше підприємство

  Виробництво розміщено в с. Шкарівка, Київська область біля м Біла Церква 2км до одеської траси.

  Наша інновація - SIP блок

  Безсумнівно, сендвіч панелі зарекомендували себе як надійний, якісний, та вигідний матеріал для будівництва. Але ми раді запропонувати до вашої уваги удосконалений продукт – SIP-блок, за допомогою якого зведення дому вашої мрії стане ще простішим, та зручнішим!

  Ознайомитися з технологією

  Дізнайтесь вартість Вашого домкомплекту

  Скористайтесь нашим калькулятором, або замовте прорахунок