PRODUCENT PANELI SIP

Firma SIP Panel Ukraine (SIPPU) została założona w 2010 roku. Od momentu założenia firma produkuje i sprzedaje panele SIP do budowy domów. Przedsiebiorstwo stale poszerza swoją sieć dealerów. Oferujemy dogodne warunki współpracy z firmami budowlanymi, biurami projektowymi i zespołami montażowymi. Z biegiem lat SIPPU przeprowadziło wiele działań wdrożeniowych I usprawnień mających na celu poprawę jakości produktów i optymalizację procesów produkcyjnych. W ciągu ostatniego roku znacznie rozszerzyliśmy bazę klientów i poprawiliśmy jakość obsługi.

W tym roku towarzystwo wybrała jako swój główny priorytet wejście na rynki międzynarodowe i prowadzenie działań w celu certyfikacji produktów. Nasi specjaliści stale pracują nad poprawą komunikacji z końcowym odbiorcą, co powinno zwiększyć rozpoznawalność firmy wśród potencjalnych klientów na domy z paneli SIP oraz przyspieszyć wdrażanie technologii budowy domów z paneli  Vulture w Polsce.

ZALETY NASZEJ OFERTY

  • Mamy niskie ceny produktów ze względu na bezpośrednie dostawy materiałów od producentów i dostępność magazynu.
  • Linia półautomatyczna pozwala produkować duże ilości produktów w jak najkrótszym czasie.
  • Udzielamy gwarancji na nasze produkty i niezwłocznie wymieniamy wykryte usterki na produkt wolny od wad.
  • Oferujemy znaczne rabaty przy zamawianiu dużych ilości produktów.
  • Mamy maksymalną otwartość na klienta pod względem kosztów i najbardziej uczciwych cen.
  • Nasi pracownicy nieustannie informują klienta o stanie realizacji zamówienia.
  • Prywatnych inwestorom doradzamy I szkolimy w zakresie technologii panelowej SIP do samodzielnego montażu domów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i oceny jakości naszych produktów. Nasz zakład produkcyjny znajduje się na Ukrainie, w rejonie Kijowa, w pobliżu miasta Biała Cerkiew.