Чому сертифіковані сендвіч панелі безпечні

Чому сертифіковані сендвіч панелі безпечні

Використання SIP панелей при будівництві дає можливість не тільки підвищити енергоефективність та забезпечити достатню шумоізоляцію в будинку, а ще й заощадити кошти, завдяки економії часу та відносно недорогим конструкціям.
Однак в гонитві за економією не варто нехтувати якістю матеріалів та правильною технологією виробництва. При виборі сендвіч панелей зверніть увагу на виробника та на наявність сертифікатів на продукцію.

Сертифікати дають гарантію довговічності та надійності будинку, а також є запорукою безпеки для здоров’я мешканців.
Сертифіковані СІП відрізняються високими стандартами при виготовленні комплектуючих та правильним процесом створення панелей. При цьому сертифікати є гарантією високої якості матеріалів для виробництва: плит ОСП, пінополістиролу, клею, монтажної піни та брусу.

ТЕХНОЛОГІЯ НАНЕНЕННЯ КЛЕЮ

Правильна технологія виробництва передбачає рівномірне нанесення достатньої кількості клею на спеціально обладнаній лінії. Автоматичний режим та контроль нанесення важливий для міцності плити та щоб уберегтися від надмірного виділення формальдегіду в навколишнє середовище, без ризику для здоров’я.
Нанесення клею саме таким чином – важлива складова процесу, щоб не допустити появи алергій та проблем з дихальною системою у майбутніх мешканців будинку.

СТАНДАРТИ ДЛЯ ОСП

При виготовленні своєї продукції, ми керуємось рекомендаціями євростандарту EN-13986: 204 + A1: 2015 і використовуємо для виробництва вологостійкі листи OSB з правильною геометрією від фірми EGGER. Плити ОСП EGGER гарантують вміст формальдегіду на рівні емісії клас Е1 (менш 8мг / 100г).

Рекомендації цього стандарту обмежують вміст формальдегіду в деревно-стружкових матеріалах для житлових приміщень і дитячих меблів.

ЯКІСНИЙ ПІНОПОЛІСТИРОЛ

Високоякісний пінополістирол – важлива складова майбутньої сендвіч панелі. Купуючи SIP панелі у перевіреного виробника, ви гарантуєте стійкість до займання та достатню тепло- та шумоізоляцію.

Сертифіковані матеріали пінополістиролу й OSB забезпечують достатню щільність комплектуючих, що в свою чергу важливо для міцності плити.

ВИГОТОВЛЕННЯ ПАНЕЛІ

Важливим є правильний процес пресування панелі. Ми використовуємо пневматичний прес, який дозволяє рівномірно притискати заготовки сендвіч панелей по всій площині. Це забезпечує правильну технологію виробництва, яка захищає від появи повітряних порожнин, що важливо для захисту від грибків, а також гарантує відсутність скручування та увігнутості панелей.
Наше виробництво гарантує допустимі відхилення у розмірах, а ОСП плита залишається стійкою до деформації та екологічною.

Не ризикуйте своїм здоров’ям та надійністю майбутнього житла. Обирайте надійного виробника, перевіряйте наявність необхідної сертифікації та дотримання всіх технологічних норм при виробництві.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.