Що таке SIP?

Характеристика матеріалу

Структурно-ізольовані панелі (СІП) – це сучасний стіновий конструкційний матеріал, який використовується для швидкого зведення комфортних каркасно-панельних будівель, що відповідають всім нормам безпеки і теплового захисту.

SIP – це міцна, екологічно безпечна 3-х шарова конструкція, що володіє прекрасними ізоляційними властивостями. Складається з двох вологостійких плит (ОСП), які з’єднані між собою прошарком твердого пінополістиролу. Що відповідає всім якісним характеристикам теплозахисту, стійкості до впливу зовнішнього середовища та екологічності матеріалів. Також, всупереч побоюванням, цей матеріал безпечний при пожежі, завдяки самозагасаючим складовим.

Складові SIP

Розглянемо кожен шар SIP-панелі

ОСП (OSB) орієнтовано стружкова плита (orient stand board) – плита, виготовлена з деревини (як правило, хвойних порід). ОСП на 95-97% складається з екологічно чистого дерева і на 3-5% – з сполучного матеріалу.

Назва «орієнтована стружкова» означає, що основною сировиною для виробництва виступає стружка (плоска дерев’яна тріска довжиною 140 мм і товщиною 0,5-0,7 мм), яка укладається як уздовж (зовнішні шари), так і перпендикулярно головній осі плити (внутрішні шари ). Така орієнтація тріски забезпечує високу міцність готової панелі, та істотно відрізняє її від інших будівельних панелей.

Як утеплювач в СІП-панелях використовують пінополістирол ПСБ-С-25. Його отримують з полістиролу шляхом спінювання і спікання гранул одна з одною.

Цей матеріал характеризується властивістю самозатухания, а в комплекті з обробленими антипіренами (компонентами, що перешкоджають загорянню) плитами ОСП, здатний забезпечити СІП-панелям необхідні протипожежні властивості.

Пінополістирол на сьогодняшній день  є одним з найкращих матеріалів для теплоізоляції будівель.

Шари сендвіч-панелі з’єднуються між собою за допомогою високоякісного однокомпонентного поліуретанового клею. Сам по собі, цей сполучний матеріал володіє високою еластичністю, відмінну вологостійкість, стійкість до впливів (як температурних, так і за допомогою хімічних речовин-розчинників).

Склеювання (а точніше – спресовування) відбувається під високим тиском за допомогою промислового пневматичного пресу. Що робить СІП-панель по-справжньому міцним і надійним будівельним матеріалом.

Виготовлення СІП панелей

Ознайомтесь з відеодемонстрацією роботи нашої фабрики

ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ

Стійкість до вологи сендвіч панелей SIPPU залежить від марки плити OSB та звісно від сумлінності виробника цих плит. Для виробництва сендвіч панелей ми використовуємо плити OSB EGGER марки 3 (вологостійкі). Виробник плит фірма EGGER сертифікована в Україні і ретельно стежить за якістю власної продукції. Наша компанія також проводить контроль якості матеріалів, що дозволяє нам впевнено давати гарантію на наші вироби для українських забудовників.

ВОГНЕСТІЙКІСТЬ

Плити OSB-3 мають домішки антипірену, що значно перешкоджають розгоранню полум'я, а у парі з гіпсокартоном (товщина > 9мм) забезпечують надійний захист внутріпанельного пінополістиролу на протязі 45 хв безперервного контакту з відкритим полум'ям. Ми виготовляємо сендвіч панелі з підвищеною вогнестійкістю (класс SE по міжнародній класифікації). Для цього ми використовуємо пінополістирол загасаючий з добавкою антипірену вищих ступеней, що значно уповільнює займання і горіння.

ЗАХИСТ ВІД ГРИЗУНІВ

Як показала практика, в будинках з сендвіч панелей не заводяться миші з кількох причин: матеріали сендвіч панелей, а саме плита ОСП і пінопласт, не являються їжею для гризунів і не вживаються ними для створення гнізд. Зовнішні жорсткі плити ОСП захищають пінопласт від відкритого контакту з гризунами, а високий ступінь теплоізоляції сендвіч панелей не привертає увагу гризунів теплом. Якісний монтаж sip-панелей забезпечує повну ізоляцію і відсутність щілин в будинку, що створює відмінний захист від гризунів і не приваблює їх ні теплом, ні запахом.

МІЦНІСТЬ

Висока міцність сендвіч панелей SIPPU - це здатність нести вагові та сейсмічні навантаження. Використання більш щільного пінополістиролу (пінопласту) і клею з підвищеним ступенем адгезії дало ще більший приріст міцності сіп панелям SIPPU. Використання тільки сертифікованих матеріалів дозволило нашій компанії значно стабілізувати і поліпшити характеристики сендвіч панелей SIPPU. Несуча здатність сендвіч панелей SIPPU не втрачається протягом 80 років і більше, за умови якісного монтажу і дотримання умов експлуатації. Ретельне дотримання технології та багаторівневий контроль якості на всіх етапах виробництва дозволило з упевненістю гарантувати високий рівень якості продукції, що випускає компанія SIPPU.

ДОВГОВІЧНІСТЬ

Довговічність сендвіч панелей SIPPU багато в чому залежить від якості заповнювача (пінополістиролу), плит ОСП (OSB), монтажу по канадській технології. Пінопласт (пінополістирол) - це надійний та перевірений часом матеріал. На відміну від пінополіуретану або мінеральної вати, пінополістирол не просідає з часом і зберігає свою форму десятиліттями, а за умови збереження цілісності захисних плит ОСП - понад 100 років. Довговічність сендвіч панелей значно залежить від щільності пінопласту. Для господарських і тимчасових споруд часто використовують сендвіч панелі з низькою щільністю пінополістиролу. При низькій щільності зерно пінополістиролу може значно зменшитися через 20 років, що призведе до утворення порожнин і поступового зниження термоізоляційних властивостей сендвіч панелей.

Новинка! Це ще зручніше ніж СІП-панель

Зверніть увагу на абсолютно новий продукт, який ми пропонуємо – SIP BLOCK! Це ноу-хау нашої компанії (SIPPU). Адаптована СІП-панель, яка є компактнішою, легшою, та ще простішою для монтажу. Звести домокомплект з цього будматеріалу можливо в рекордні строки.

Зробіть ваше замовлення

Ознайомтесь з нашими цінами